Hlavní navigace

Kdo se do 15. června přihlásí na konferenci o českém manažerském umu FÓRUM INSPIRACE, ušetří dva tisíce korun

30. 5. 2012

Sdílet

Konference FÓRUM INSPIRACE chce být hlavně platformou pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout tradiční česko-slovenskou manažerskou školu o úroveň dál. Financovaná je pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software. Inspirací letošního prvního ročníku je organizátorům Tomáš Baťa a jeho podnikatelský odkaz. Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software a duchovní otec konference uvedl: „Všem řečníkům pokládám zásadní otázku: V čem je vaše tajemství? Jaká idea, postup, zásada nebo dovednost stojí za vaším úspěchem?“

 

Video s osobním poselstvím zakladatele firmy ABRA Software najdete spolu s programem, dalšími informacemi a přihláškou zde.

 

Na konferenci – bez nároku na honorář – vystoupí celá řada špičkových manažerů a podnikatelů, často se světovými úspěchy. O své zkušenosti se podělí například Petr Sýkora, zakladatel společnosti Papirius a projektu Dobrý Anděl nebo třeba Miroslav Hofman ze společnosti 2N Telekomunikace a celá řada dalších.

Konference je vhodná zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Zw setkání si účastníci odnesou nejen nové znalosti a dovednosti, ale i kontakty a inspiraci pro další podnikání.

Program přednášek a diskusních panelů je přístupný také pro vysokoškolské studenty, kterým tak FÓRUM INSPIRACE nabízí neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostanou mezi elitu českého podnikání a budou tak mít šanci zjistit, jak funguje komplexní řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců. 

 

Unikátní výtisky limitovaného nákladu knihy Průmyslové město Tomáše Bati obdrží prvních 100 registrovaných účastníků s kteroukoliv variantou účastnického balíčku MAXI. 

Kdo se do 15. června přihlásí na konferenci o českém manažerském umu a podnikatelském odkazu Tomáše Bati FÓRUM INSPIRACE, ušetří dva tisíce korun. Přijeďte ve dnech 13. a 14. září do nověho konfrenčního centra Zlíně!   

 

 

ABRA Software se dlouhodobě profiluje jako podporovatel podnikatelského prostředí a kvalitního vzdělávání. Patří mezi zakladatele soutěže o nejlepší diplomovou práci „Diplomová práce roku“, podporuje různé konference a projekty bojující za zlepšení kvality vzdělávání a podnikání v České republice a na Slovensku.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality