Hlavní navigace

Logistická konference SpeedCHAIN 2014

1. 2. 2015

Sdílet

V průběhu odpoledního programu, který byl letos tvořen celkem devíti odbornými sekcemi, mělo své tradiční místo i několik panelových diskuzí a velmi populární Logistický HYDEPARK s Jakubem Železným – blok rozhovorů s předními osobnostmi české logistiky moderovaný Jakubem Železným z České televize.

 

Konference SpeedCHAIN nabídla všem účastníkům široký výběr z aktuálních odborných témat věnovaných jednotlivým segmentům moderního logistického řetězce, exkluzivní prezentace unikátních případových studií, atraktivní prostor pro navázání nových kontaktů a bohatý společenský program v průběhu tradičního galavečera V.I.P. Logistic Rendezvous, kterým letos hosty prováděl populární moderátor a zpěvák Roman Vojtek.

 

V průběhu programu byla slavnostně předána prestižní cena pro logistickou osobnost roku GRYF Supply Chain Award 2014. Certifikáty Evropské logistické asociace převzali úspěšní absolventi zkoušek v rámci projektu evropského profesního vzdělávání ECBL z rukou prezidenta Evropské logistické asociace Jose Marinuse, prezidenta České logistické asociace Františka Kyncla a předsedy národní certifikační rady a víceprezidenta České logistické asociace Kamila Slavíka.

Příští, tedy výroční desátý ročník konference se bude konat 4. a 5. listopadu 2015.

 

Osobní záštitu konferenci SpeedCHAIN letos poskytla rektorka Vysoké školy ekonomické v Praze Prof. Ing. Hana Machková a ministr dopravy České republiky.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality