Hlavní navigace

Pojišťovna VZP rostla v prvním pololetí o 28 %

13. 7. 2015

Sdílet

PVZP rostla ve všech stěžejních produktech jako je cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, úrazové pojištění, pojištění podnikatelských rizik včetně pojištění odpovědnosti zdravotnických zařízení a pojištění majetku a odpovědnosti lékařů a lékáren.

 

„PVZP potvrzuje úspěšný růstový trend z prvního čtvrtletí, největší zájem klientů jsme zaznamenali u komplexního zdravotního pojištění Exclusive, které svým rozsahem nabízí stejně kvalitní péči jako veřejné zdravotní pojištění a PVZP ho nabízí jako jediná pojišťovna na trhu, dále o pojištění majetku a odpovědnosti zdravotnických zařízení a lékařů, ve kterém se PVZP velmi aktivně a logicky profiluje a značku PVZP se také daří úspěšně prosazovat v oblasti pojištění podnikatelských rizik. Upsat v segmentu podnikatelských rizik za 6 měsíců více jak 30 milionů považujeme za úspěch,“ říká Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka PVZP.

 

PVZP v prvním pololetí navýšila základní kapitál o 31 mil. Kč a umístila se na druhém místě v anketě pojišťovna roku v kategorii specializovaná pojišťovna, kterou každoročně organizují pojišťovací makléři.

 

„S vývojem PVZP jsem zatím velmi spokojen a je plně v intencích aktivního, ale současně obezřetného plánu na budování univerzální neživotní pojišťovny. Velmi si cením, že spokojenost s naším dosavadním vývojem vyjádřil i zástupce jediného akcionáře, ředitel VZP ČR pan Ing. Zdeněk Kabátek na nedávné manažerské konferenci v Pardubicích a Správní rada VZP ČR na svém červnovém zasedání,“ říká výkonný ředitel PVZP Robert Kareš.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?