Hlavní navigace

Commerzbank povýšil Krejču

10. 2. 2015

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Tomáš Krejča, dosavadní zástupce ředitele úvěrového oddělení Commerzbank Praha, byl jmenován novým ředitelem oddělení Financial Engineering. Zde nahradil Leonu Blehovou, která se vrací zpět do centrály ve Frankfurtu rovněž do divize Financial Engineering.

Krejča bude zodpovědný za akviziční a strukturované financování pro střední a velké podniky, a to jak v oblasti investičního, tak i provozního financování. Ve finančním sektoru v Česku i na Slovensku má Krejča mnohaleté zkušenosti, před nástupem do Commerzbank pracoval ve Všeobecné úvěrové bance Bratislava a ve společnosti Agrofert Holding jako provozní ředitel. Pracoval také v české pobočce britské konzultační společnosti PA Consulting, v české pobočce americké konzultační společnosti American Appraisal nebo v Kapitálové investiční společnosti České pojišťovny.

 

Krejča vystudoval mezinárodní ekonomické vztahy na Kyjevské univerzitě, ovládá angličtinu, němčinu a ruštinu. Je ženatý, má dvě děti, mezi jeho koníčky patří tenis, cyklistika, lyžování a literatura faktu.

Byl pro vás článek přínosný?