Hlavní navigace

Pečujete o své bývalé zaměstnance?

30. 7. 2013

Sdílet

 Autor: © designsoliman - Fotolia.com
Tuzemská Citibank se připojila ke svým sesterským společnostem ve více než 100 zemích po celém světě a v rámci internetového portálu Citi Alumni vytvořila českou sekci pro bývalé zaměstnance Citibank v ČR. Cílem sítě je poskytnout někdejším zaměstnancům možnost zůstat v kontaktu nejen s bankou, ale také se svými bývalými kolegy.

Stránky www.citialumninetwork.com mají společný globální základ, některé části jsou však v daném jazyce lokalizované pro jednotlivé země, přičemž každá ze zemí má také svoji vlastní sekci. Bývalí zaměstnanci tak mohou mít po registraci neustálý přehled o dění v bance a zároveň využívat některé výhody, jež čerpají stávající zaměstnanci Citibank.

 

Kdo odešli v dobrém...

„Citi má se svými téměř třemi sty tisíci zaměstnanci po celém světě obrovský potenciál v oblasti networkingu,“ říká k programu Citi Alumni generální ředitel Citibank

Michal Nebeský a zároveň dodává: „Z vlastní zkušenosti mohu říci, že udržování kontaktů s bývalými kolegy ze Citibank a rozvíjení jak profesních, tak osobních vztahů s nimi, jsem v době, kdy jsem pracoval pro jinou firmu, mnohokrát zúročil. Registraci do platformy Citi Alumni mohu tedy osobně všem bývalým zaměstnancům, kteří měli a stále mají k Citibank pozitivní vztah, jen doporučit.

 

Dobří holubi se vracejí

Síť Citi Alumni je určena pro všechny bývalé zaměstnance, kteří v Citibank odpracovali alespoň dva roky. Nezáleží přitom na tom, zda pracovali na částečný či plný úvazek a zda se jednalo o souvislé období dvou let. Citi Alumni poskytuje bývalým zaměstnancům Citibank možnost být opět v kontaktu s lidmi, se kterými v minulosti spolupracovali, avšak po svém odchodu ze Citibank s nimi často ztratili kontakt. Prostřednictvím Citi Alumni mohou své kolegy opět kontaktovat a sdílet s nimi tak například své nově nabyté zkušenosti.

 

Slevy po celém světě

Uživatelé registrovaní na Citi Alumni mohou získat přístup ke speciálním nabídkám Citibank. Využít mohou také slevy na vstup do muzeí či na atraktivní sportovní akce v nejrůznějších částech světa. V rámci Citi Alumni získají i bývalí zaměstnanci přístup k průběžně aktualizovaným průzkumům Citi a prostřednictvím newsletteru se včas dozvědí o zajímavých akcích pořádaných Citi nejen v jejich regionu. 

„Pro Citibank je síť Citi Alumni zároveň nástrojem k udržení a upevnění vazeb s talentovanými jedinci, kteří ze Citi odešli, avšak nevylučují v budoucnu svůj návrat do banky,“ doplňuje Michal Nebeský. On sám je toho příkladem, když se po několika letech strávených mimo Citi do banky vrátil dopsat svůj profesní životopis, a to na židli v České republice nejvyšší.  

FIN24

V neposlední řadě nabízí Citi Alumni příležitost účastnit se charitativních či jiných neziskových akcí společně se zaměstnanci Citibank.

 

Byl pro vás článek přínosný?