Hlavní navigace

Prologis postaví budovu o rozloze 30 tisíc metrů čtverečních na nedávno koupeném pozemku u Prahy

23. 6. 2014

Sdílet

 Autor: © Roman Sigaev - Fotolia.com
Prologis, Inc, společnost podnikající v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámila, že v červenci začne se spekulativní výstavbou logistické budovy o rozloze 30 tisíc metrů čtverečních na nedávno zakoupeném pozemku Prologis Park Prague Airport.

Výstavba by měla být dokončena ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. Park, který se nachází severozápadně od Prahy, má potenciál pro výstavbu dalších prostor o rozloze 102 000 metrů čtverečních. „Jsme rádi, že tak brzy po dokončení akvizice pozemků na konci května začínáme první spekulativní výstavbu v Prologis Park Prague Airport,“ řekl Ben Bannatyne, regionální ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu, „věříme, že vynikající poloha parku nabízející skvělé spojení se zbytkem České republiky a Německem z něj dělá jedno z nejatraktivnějších center pro rozvoj obchodu v regionu. Poptávka po vysoce kvalitních prostorách v této oblasti by měla růst."

Prologis Park Prague Airport se nachází na výjezdu 7 z rychlostní silnice R6, pouhých pět minut jízdy od pražského Letiště Václava Havla, tři minuty od Pražského okruhu a 10 minut od dálnice D5, která spojuje Prahu s Plzní a dále s Německem.

Společnost je aktivní na trzích v pěti zemích střední a východní Evropy (Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko).

 

 

 

 

soutez_casestudy

 

 

Byl pro vás článek přínosný?